ОРДЕН ВОСТОЧНЫХ ТАМПЛИЕРОВ  

ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ МАГІСТЕРІЙ


Магістерій - створювався як електронний журнал Київської Ложи О.Т.О. "Парсіфаль". Тепер це ще й спільнота магів, філософів, астрологів, езотериків, містиків і всіх тих, хто здійснює Магистерій.

Слово Магістерій в перекладі з латинської означає гідність магістра. Магістерієм алхіміки називали ту Велику Роботу, яку вони вершили в своїх лабораторіях. До них Велику Роботу здійснювали древні жерці: Єгипту, Вавилону, Єрусалиму, лісів Європи, пустель Мексики, вершин Гімалаїв. Велика Робота алхіміків схожа з поняттям Шляху в езотеричних гілках християнства, буддизму, ісламу, а також в багатьох релігіях, їм попередніх. Це Дао в даосизмі, це шлях до Бога і до знаходження своєї істинної сутності. У сучасному магічному співтоваристві Магистерієм називають досягнення Знання та Співбесіди зі своїм Святим Янголом-Охоронцем. Саме це прочитання маємо на увазі і ми, творці сайту Магістерій.

Магістерій - сайт для тих, хто йде Шляхом, хто щодня здійснює Велику Роботу, хто прагне до розвитку своїх здібностей, якісного поліпшення свого життя, нових досягнень і постійного натхнення. Саме цього досягає той, хто завершив Магістерій. На сайті всі, кому це цікаве, знайдуть матеріали з магії, містицизму, астрології, філософії, езотерики і всього того, що наближає нас до заповітної мети. До нас багато хто йшов шляхом духовного розвитку, і хоча ми не можемо з точністю повторити нічий шлях, бо Магістерій у кожного свій, ми можемо використовувати ключі до містерій, які вони залишили. Про них і йде мова в статтях, які опублікували на нашому сайті автори.

Хоча Магістерій - справа суто особиста, бо стосується лише адепта і його Бога, ми віримо, що можемо осягнути древні знання, практикувати залишені нам адептами минулого духовні вправи, а також робити нові відкриття і складати власні ритуали, бо основними нашими принципами є Знання та Свобода. Тому окрім особистої, внутрішньої роботи ми ведемо ще й просвітницьку, щоб допомогти людству.

Наш основний принцип - чини, як ти волієш. Саме знаходження істинної волі - мета Магістерія. І це єдиний земний закон, якого ми дотримуємося. Однак в співтоваристві Магістерія ми раді бачити представників будь-яких інших традицій, якщо вони будуть досить мудрі і визнають наші основні принципи: світло, життя, любов та свободу. Ми, в свою чергу, зобов'язуємося поважати їх вибір.

Магістерій - відкрите співтовариство. Кожен бажаючий може приєднатися, опублікувавши на сайті або в журналі свою роботу, якщо вона виявиться гідною адепта або, принаймні, неофіта. Надсилайте свої роботи за адресою This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .